Nagi on monteerimisel

Nagisse on mugav igasuguseid asju riputada. Kindlasti on tavaline nagi kasutajale mugavam kui mingi riidepuu või muu keerukas aparaat. Samas tagab nagi teatud korrektsuse, see pole mingi asjade hunnikusse üksteise peale viskamine. Nagi on lihtne – võtad ja riputad üles. Fotod. Tekstid. Suvalised failid tegelikult. Kunagi ehk videod. Kuulutused. Naks ja valmis. Lihtsus ja mugavus on kindlasti tähtsad eesmärgid.

Nagis on kõik asjad ilusasti sõbralikult kõrvuti. Sinu asjad, sõprade omad, töökaaslaste, tuttavate. Mitte sinu omad luku taga ühes kastis ja sõbra omad teises toanurgas. Ikka koos. Ka nende inimeste omad, keda sa üldse ei tunne. Sellest tekib teatud kodune ühtekuuluvustunne. Koos on asju palju toredam teha kui üksinda. Vanad sõbrad on elus tähtsad, uued annavad samuti palju juurde. Nagi aitab seetõttu oma suhteid ja tutvusi tugevdada ning sellest võita.

Ungari keeles tähendab nagy suurt või võimast. Jaapani keeles on nagi aga vaikne või rahulik. Nagu inimesed ja kultuurid on erinevad, nii on ka nagi nende jaoks erinev. Igaüks leiab sealt oma.

Küll me varsti avame, mis siin ikka liiga kaua viimistleda. Mida kiiremini te Nagile ligi saate, seda rohkem kasulikku tagasisidet teilt saame. Kasutajate soovide järgi me seda ju teeme. Palun oodake vaid veidikene aega veel.