Suhtlusgrupid avatud – loo oma grupp või suhtle olemasolevates

Nagi suhtlusgrupid, kuhu saab oma mingi teema fotosid postitada ning omavahel foorumis vestelda, on nüüd avatud. Grupid seovad omavahel erinevate kasutajate sama teema fotod, teemakohased vestlused ja postitused foorumis ning grupiga liitunud inimeste nimekirja. See on kui omamoodi väike klubi Nagi keskkonnas, kus mingi teema fotosid üles panna ja neid kommenteerida, või siis mõne hobi fotosid postitada ja sel teemal arutada. Grupi võib luua ka kinnisena vaid oma sõpruskonnale või perekonnale ja sugulastele, kus kõik saavad üksteisega võõraste pilkude eest peidetult fotosid vahetada ning niisama omavahel suhelda. Suur osa gruppidest saavad aga kindlasti kõigile avatud olema.

Leiad grupid muidugi ülevalt menüüst lingi – üllatus üllatus – “Grupid” alt. Suhtlusgruppe juurde luua saab igaüks ning need võivad olla kas täitsa avalikud või vaid oma liikmetele kättesaadavad. Samuti saad määrata, kas grupiga veel mitte liitunud näevad suhtlusgruppides ja/või fotogaleriis olevat.

Suhtlusgruppide loomine on teie enda asi ja igaüks saab teha sellised grupid, nagu te vajalikuks peate. Mina tegin näiteks paar oma hobidega seotud gruppi (lennundus, lohesurf, sukeldumine) ja kutsusin oma vastavate tuttavate grupid (kus mul hobikaaslased ilusasti kirjas) nendega liituma. Samuti kavatsen suhtlusgruppe kasutada mõne oma sõprade ringi jaoks nendega fotode vahetamiseks.

Grupid on aga ka koht, mida just fotode puhul kasutada ükskõik mis niššiteemade kajastamiseks. Näiteks on üheks popiks pildistamise objektiks hobused, seetõttu sai loodud ka selleteemaline grupp, kuhu igaüks nüüd selleteemalisi fotosid panna saab.

Loodame, et sellised grupid võimaldavad Eestis paremini kokku viia nii sama ala fotohuvilisi, niisama piltide klõpsijaid kui ka erinevaid sõpruskondi.

Ürituste fotod Nagis – Ultra Go Live

Kajastame nüüd fotode esilehel ja varsti avataval ürituste lehel fotoreportaažidena ka toimunud põnevaid üritusi. Nendeks võivad olla nii spordi-, muusika-, kultuuri- kui ka muu ala sündmused. Vahel on fotograaf Nagi poolt, teine kord aga mõni meie tublidest kasutajatest.

Sellest nädalavahetusest on üleval näiteks Ultra Go Live kontserdi pildid, kus osalesid paljud Eesti menubändid (Tanel Padar, Metsatöll, Ines, Smilers jt). Pildid muidugi kõigile kasutamiseks Attribution-ShareAlike litsentsiga.

Kes aga ise üritusi pildistab, andke aga meile teada – ehk saavad ka teie pildid auväärse koha meie ürituste all.

Avasime fotosektsiooni esilehe – märksõnad ja parimad

Nüüd on siis avatud ka õige fotode rubriigi esileht. Sealt leiab nii parimad, enim kommenteeritud ja vaadatud pildid kui ka viimased lisatud albumid ja fotod. Kes Nagi just huvitavate, põnevate, ilusate või muude fotode vaatamiseks külastab, tasub just sinna vaadata.

Endale meeldib aga seal lehel olev viimase nädala, kuu ja kogu aja populaarseimate märksõnade näitamine. Loomulikult on siltide, tag’ide või märksõnade (nimeta kuidas tahad) lisamine veidi aega nõudev, samas annab just see Nagile palju väärtust juurde. Seega palve pilte üles pannes leida aega ka märksõnad sisestada.

P.S. Kes pole märganud, siis pildi pealkirja ja kirjeldust saab nüüd muuta neil klikkides. Ei mingeid eraldi menüüsid.