Nagi abi ja ideede grupid

Mugavama tagasiside andmiseks sai loodud kaks Nagi foorumigruppi:

Nagi abi ja küsimused – Foorum kõigi Nagi teemaliste küsimuste ja tähelepanekute jaoks. Saa vastus otse Nagi loojatelt või aita ise teisi kasutajaid. Küsi julgesti !

Nagi ideed – Sul on häid ettepanekuid, mida Nagisse lisaks või teistmoodi teha? Tahad jagada oma mõtteid Nagi edasise arengu osas? Kirjuta siia foorumisse, mida mõtled.

Oleme tänulikud igasuguse tagasiside eest. Kes foorumis kirjutada ei taha, neile on avatud info@nagi.ee mailiaadress. Just tänu kasutajatele areneb Nagi ka edasi ning vead saavad parandatud.

Fotod e-postiga Nagisse

Meilt on küsitud võimalust fotosid e-mailiga Nagisse saata. Aga palun, nüüd on see olemas. Oma seadete alt saate nüüd aktiveerida teenuse “Fotode ülespanek e-postiga,” mille lubamise korral saate oma personaalse mailiaadressi, kuhu saadetud pildid teie kontole fotode alla üles pannakse.

Kõige mõnusam on antud teenust kasutada mobiililt fotode koheseks saatmiseks Nagisse. Teine võimalus on näiteks offline-režiimis fotodega mailid valmis kirjutada ning võrku sattudes fotod ühe nupuvajutusega Nagisse saata.

Fotod tuleb panna kirja manusesse ehk attachmenti. Kirja Teema: ehk Subject: realt võetakse pildi pealkiri, kirja sisust ehk bodyst foto kirjeldus. Saates korraga palju pilte sama maili manusena saavad nad kõik sama pealkirja ja kirjelduse.

Tuleb tähele panna, et ainus turvakontroll piltide sedamoodi ülespanekul on seadetest leitava postiaadressi teadmine. Kes aadressi teab, see saab ka pilte teie kontole saata. Mingit muud kontrolli ei teostata. Seega lubades antud teenuse peate arvestama riskiga, et keegi teine teie aadressi ära mõistatab ja midagi teie kontole saadab. Loomulikult on selline võimalus õhkõrn, arvestama sellega aga peab. Kes kardab, see šampust ei joo.
Hetkel märksõnu mailiga saatmisel lisada ei saa, katsume selle lisada tulevikus.

Kuna antud teenus on alles testimisel, siis kui mõne mailikliendi, mobiili või imevahendiga saates vigu esineb, andke sellest teada mailiga info@nagi.ee või grupi Nagi abi foorumis.

Nagis nüüd 1 GB kettaruumi tasuta

Head uudised – nüüd anname kõigile Nagis 1 GB kettapinda tasuta. Ka tasuta albumite arvu tõstsime 20 peale. Nii saad ka oma vanad arvutis olevad fotod lihtsalt netti panna, kas teistele vaatamiseks või isiklikuks tagavarakoopiaks.

Nagis on sinu pildid hoitud turvalisemalt kui tavalises koduarvutis. Iga pildi originaalversiooni hoitakse vähemalt 2 serveris kokku koopiatena 3 erineval kõvakettal, seega on välistatud piltide kaotsiminek mõne tehnilise rikke korral. Piltide tagavarakoopiate haldus ning nende säilimine aastateks on online fototeenuse puhul kindlasti üks tähtsamaid asju, mida teenusepakkujalt enne tema valikut küsida. Nagis oleme just turvalisusele ja töökindlusele palju rõhku pannud. Meie soovitus on igal juhul lisaks oma koduarvutile või mõnele lihtsamale fototeenusele kõik fotod ka Nagisse kopeerida. Siis on kindel tunne, et su fotod on kindlas kohas.
Rõõmustavaid uudiseid on Nagil ka neile, kes rohkem kui 1 GB ruumi vajavad. Lähiajal käivitame ka oma tasuliste pakettide tellimise ning hinnad saavad seal olema igati soodsad: 1 GB lisaruumi hinnad algavad vaid 50 kroonist aastas. Lisainfo juba varsti siinsamas. Kes aga juba täna tasulist lisaruumi vajavad, võtke ühendust info@nagi.ee ning saate oma lisagigad juba täna kätte.