Nagi uuendused

Täna üles läinud Nagi versioonist (keda huvitab, siis numbriga 0.14) leiab mitmeid uuendusi.

Albumite järjestamise osas sinu albumite lehel saad seadete lehel teha valiku, mis järjekorras albumeid kuvatakse. Valida saab tähestikulise, lisamisaja või albumi piltide arvu vahel. Nii saab oma albumite all ilusasti korra majas hoida.
Märksõnu saavad pildile lisaks pildi omanikule lisada nüüd ka tema tuttavad. Sageli näeb Nagis head pilti, kuhu autor märksõnu lisanud pole, samas võiks see ka tulevikus leitav olla – nüüd saate seega autori tegemata töö tema eest ära teha. Või kui sa seda lubad, siis saavad sinu pildile märksõnu lisada kõik Nagi kasutajad. Vastava valiku saad teha oma seadetest, lisaks ka iga pildi Redigeeri nupu alt. Kõige lihtsam on aga muidugi kohe piltide uploadil märksõnad lisada, tehes seda juba enne Flash või Java uploaderi lingil klikkimist oleval lehel.
Kommentaaride puhul saab samuti seadetest valida, kes sinu pilte kommenteerida saavad.  Vaikimisi saavad kommenteerida kõik, üldiselt soovitame selle valiku nii ka jätta.

Viimati lisatud ja tuttavate piltidel on lehe allosas valik, mitut pilti ühelt kasutajalt maksimaalselt näidatakse, vaikimisi on see 1. Kui tahad näha rohkem, kasvõi kõiki ühe kasutaja pilte, tee vastav valik. Nii saab parema ülevaate erinevate inimeste lisatud piltidest juhul, kui keegi on korraga üles pannud sadu pilte samal teemal – siis ei upu teiste tuttavate pildid sinu ühe üliaktiivse sõbra üleküllusesse.
Muutsime veidi profiili kontaktandmete privaatsuse valikuid, primaarse e-posti ja aadressi õigused saab nüüd määrata eraldi.

Lingi kasutaja fotode RSS-voole leiab iga kasutaja fotode esilehe alumisest äärest.

Nagi ideede, ettepanekute ja abi gruppide-foorumite lingid leiab samuti iga lehe allosast – ärge seega hoidke oma arvamusi vaka all. Ootame pikisilmi kasutajate soove, mida saaksime paremini või lisaks teha.
Lingi oma kirjadele ja tellimustele leiab nüüd ka kasutajamenüüst, kuna see on koht, kuhu on koondatud kõik sinu endaga seotud asjad.

Pisimuudatusi on teisigi, need jätame aga sinu enda leida. Ja kui midagi kusagil päris õigesti ei toimi, palume sellest meile foorumites teada anda. Soovime igatahes head nagistamist !