Loodusfoto konkursile laekus 2493 võistlustööd

Sel aastal esimest korda toimuvale Nagi, fotoajakirja Lofo ja loodusfoto portaali Looduspilt.ee korraldatavale Timberland Metsiku Looduse fotokonkursile laekus kokku 2493 võistlustööd 531 osalejalt. 10 kategooriast populaarseimaks osutus looduse loova nägemise võistlusklass, kus osales 574 tööd täiskasvanute ja 141 tööd noorte klassis. Žürii, kuhu kuuluvad Tiit Lepp (ajakiri Cheese), Sven Začek ja Jaak Põder (ajakiri Lofo), teeb oma otsuse edasisaanute, finalistide ja võidutööde osas lähinädalatel.

Publiku lemmiku valimine Nagis algab juba lähiajal, info selle kohta avaldame aadressil nagi.ee/contest.

Timberland Metsiku Looduse fotokonkursi võitjate väljakuulutamine toimub lõpuõhtul 9. septembril Tallinnas Estonia kontserdisaalis algusega kell 15.00. Unikaalse külalisena esineb slaidiprogrammi ja ettekandega Jari Peltomäki, Soome tuntumaid linnuvaatlejaid ja -fotograafe. Kell 15.45 algab fotokonkursi kategooriate võitjate autasustamine. Kell 16.00 kuulutab Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves välja peavõidud ja annab üle peaauhinnad. Kell 17.00 toimub silmapaistvate võistlustööde vaatamise suurel ekraanil ansambel Cloudspeak saatel. Orienteeruv ürituse lõpukellaaeg on 18.00. Timberland Metsiku Looduse fotokonkursi lõpuõhtu korraldamist toetab Eesti Ehitusarenduse OÜ. Täpsem info lõpuõhtu kohta on üleval Internetis lofo.nagi.ee.

Konkursi lõpuõhtu üritus on piletitega, pileti hind on 50 krooni inimese kohta (alla 11-aastased lapsed tasuta). Piletid on saadaval Estonia ja Vanemuise kassades ja Piletimaailma müügipunktides. Ürituse kohtade arv on piiratud.

Konkursi parimate tööde näitus on peale lõpuõhtut avatud Tartus aadressil Lossi 21/23. Edasiste näituste kohta jälgige infot Lofo kodulehel www.lofo.ee.

Fotokonkursi meediapartnerid on Eesti Ekspress ja Eesti Päevaleht. Konkursi korraldamist toetavad Timberland, Olympus, Tele2, Lenovo, Canon Overall, Photopoint, Fotoluks, Lee Filters, Osta.ee, KV.ee, CV Keskus, Ilm.ee, Victorinox, Pressifoto ja Eesti Ehitusarenduse OÜ.