Tule Nagi müügikuningaks (või kuningannaks)!

Kuna Nagi, Fotoalbum.ee ja Toru Internetireklaami müügimahud on viimastel aegadel suurenenud (hurraa!), palju on veel aga ära teha, vajame lisakäsi ja ajusid reklaamimüügi valdkonda. Kui omad müügikogemust, soovitavalt reklaami ja meedia valdkonnast ning tahad olla osaks ühest kiireimalt kasvavast Internetifirmast Eestis, tutvustades aktiivselt meie pakutavaid turundusvõimalusi uutele klientidele, vaata kuulutust CV-Onlines ja kandideeri. Lisainfo huvi korral jk@nagi.ee või tel 5015252.

Nagi fotod rakendus Facebookile

Kuna üha rohkem eestlasi kasutab Facebook’i, tegime Nagi kasutajate elu lihtsamaks. Nüüd saad oma Facebooki profiili lehele automaatselt linkida ka oma Nagi viimased fotod. Teha pole vaja muud, kui minna Nagi fotod rakenduse lehele Facebookis, lisada see endale “Add application” abil ning siduda see seejärel oma Nagi kontoga. Ongi sinu Nagi fotod sinu Facebooki profiilis pisipiltidena kajastatud.

Foto NAGI's: Nagi fotod - Facebooki rakendus

Parimad koolifilmid Torus – tule ja vaata

Torus on nüüd üleval filmikonkursi Koolifilm 2007 36 parimat filmi. Tule ja vaata, milliseid filme teevad Eesti noored – just sealt tuleb ka meie filminduse järelkasv.

Filmivaliku tegi enam kui 100 filmi seast eel-žürii koosseisus Gerda Kordemets, Marianne Kõrver ja Ermo Säks.

Eel-valiku läbinud filmid võistlevad Festivali finaalis 9. ja 10. novembril kinos “Sõprus” Koolifilm 2007 Grand-Prix auhindadele.

Koolifilm 2007 on suur üleriigiline koolifilmide konkurss, kus osalevad filmid igast žanrist ja igas tehnikas: nii komöödia-, draama-, ulme-, tragöödia- jne kui ka segatud tehnikas. Osalevad filmid pikkusega 1 kuni 30 minutit, erineva pikkusega filmid võistlevad omaette kategooriates. Samuti on eraldi hindamine algklasside, põhikooli ja keskkooli osalejatele.