Album.ee – üks Nagi 3st fototeenusest

Alates eelmisest nädalast on ka Album.ee Nagi ja Keskuse all, olles üks meie 3st fototeenusest. Kasutajatele tähendab see suuremaid investeeringuid teenuse arendusse ja infrastruktuuri, kiirusesse, töökindlusse ja turvalisusse. Kasutame oma senised kogemused kahe Eesti suurima fototeenusega ära ka Album.ee juures. Seega tere tulemast kõigile Album.ee kasutajatele!

Lähiajal saavad Album.ee kasutajad samuti oma kasutajatunnustega Keskusesse logida, samuti lisanduvad neile Keskuse funktsioonid nagu profiilid, kirjakast, sõbralistid, grupid jne.

Reklaamijatele tähendab see seda, et nüüd saab oma fotoalased kampaaniad ja konkursid kergelt kolmes Eesti suurimas fototeenuses esile tuua. Ja kuna samasse reklaamivõrgustikku kuuluvad ka Keskus ja Toru, saab ühe hoobiga kohe 5 kärbest (et mitte öelda üle 130 tuhande nädalase külastaja) kinni püüda 🙂

Seo oma MSN Keskusega

Nüüd saad oma MSN Messengeri ja Keskuse omavahel ühendada. Sinu MSN staatus (personal message, see mille oma nime lõppu teatena saad panna) kajastub seejärel automaatselt sinu Keskuse olekuna. Lisaks saad MSNi uue sõbra Keskus, kes annab alati teada, kui mõni sinu Keskuse sõber oma olekut muudab. Tulevikus saad sel viisil ka muudest sõprade uudistest otse MSNis teada.

Teenuse aktiveerimiseks lisa oma MSNi tuttavaks keskus@keskus.ee. Seejärel mine Keskuse Seaded lehele, vali “MSN teenused lubatud” alt jah, sisesta sinna oma MSN ja ütle, kas tahad MSNi uudiseid ja kas lubada MSNist Keskuse oleku muutmine.

Hetkel Keskuse olek vastupidi MSNi staatust ei muuda, olek liigub vaid MSNist Keskusesse.

Tore oleks, kui tulevikus ka Skype samamoodi ühendatud saaks. Kes ikka mitmes kohas olekut muuta viitsib.

Muuda Keskuse olekut SMS’iga

Tahad oma tegemistest, tujudest või mõtetest teada anda, pole aga hetkel arvuti taga? Nüüd saad Keskuse olekut ka moblast SMS abil muuta. Anna sõpradele reaalajas teada, kus liigud ja mida teed! Olekut saad näidata ka oma blogis või kodulehel.

Saada SMS sisuga:
nagi olek sinukasutajanimi sinuparool olekuteade
numbrile 1311

Paroolis kasuta suuri ja väikeseid tähti, just nagu sinu paroolis on. Suurte tähtede asemel väikeseid sisestada ei tohi.

SMS’i hind 5 krooni.

Hetkel näed oma oleku muutust oma Keskuse esilehel alles peale välja ja uuesti sisse logimist. Koheseks kontrolliks vaata oma Profiili lehel, kas “Viimased tegevused” vidinas olek muutus.

Keskuse moodul oma blogisse või veebi

Nüüd saad oma Keskuse uudiste, olekute, profiili pildi ja profiili lingi mooduli panna ka oma blogisse või veebilehele. Selleks mine oma Keskuse seadete lehele ja vali tab “Vidin oma veebilehele.” Vali sealt “Vidin lubatud” ning konfigureeri, mida ja mis suurusega moodulis näidata.

Seejärel leiad “Vidina kood” aknast tulemusena koodi, mille pead kopeerima oma blogi või veebilehe sisuse, lehemalli või template sisse. Seejärel näidataksegi vastavat Keskuse kasti sinu lehel. Kasti sisu näevad kõik sinu veebilehe külastajad, ka need, kes pole Keskuse registreeritud kasutajad.

Näidis tulemusest on näha näiteks selle blogi paremas ääres.

Tulevikus lisandub võimalusi, kuidas Keskust oma veebilehega siduda, veelgi.

Muuda Keskuse olekut otse brauserist

Nüüd saab Keskuse oleku teadet muuta otse oma brauserist! Nii saad oma olekut kiirelt ühe hiireklõpsuga muuta, millal aga soovid.

Firefox brauseri kasutajana toimi alljärgnevalt:

Variant 1. Mine hiirega alloleva “Muuda Keskuse olekut” lingi peale, vajuta ja hoia all vasakut hiireklahvi ja lohista see link oma “Bookmarks Toolbar” reale.

Muuda Keskuse olekut

Variant 2. Mine hiirega alloleva “Muuda Keskuse olekut” lingi peale, vajuta ja hoia all paremat hiireklahvi ja vali “Bookmark This Link” ning salvestamise kohaks vali “Bookmarks Toolbar”.

Muuda Keskuse olekut

Internet Explorer brauseri kasutajana toimi alljärgnevalt:

Mine hiirega alloleva “Muuda Keskuse olekut” lingi peale, vajuta ja hoia all paremat hiireklahvi ja vali “Add to Favourites”, vajadusel luba lisamine ning salvestamise kohaks vali “Create In” alt “Links”.

Muuda Keskuse olekut

Nii saad endale brauserisse lingi, kus klikkides küsitakse oleku sõnumit ja postitatakse see siis Keskusesse (vajadusel enne sinu loginit küsides).