3+1 fotokonkurssi korraga

Kevad ja lõunast saabuvad rändlinnud on endaga kaasa toonud fotokonkursside tulva. Nagis on korraga käimas 3+1 uut fotokonkurssi.

“Ma armastan naeratusi püüda” teema on lihtne: otsime fotot parimast naeratusest. Leia naeratav inimene või pane keegi naerma ja tee oma klõps ära. Auhinnaks uus Sony Ericssoni C510 Cyber-shot mobiiltelefon, mille kaameral sisseehitatud Smile Shutter naeratusetundja.

EU domeeni pidupäevamäng “Märka domeeni” annab ülesandeks .eu domeenide ja aadresside leidmise ja jäädvustamise. Auhinnaks reis kaaslasega Brüsselisse!

“Soomaa Viies Aastaaeg” ootab teie jäädvustusi muljetest ja elamustest Soomaa viiendal aastaajal ehk vesisel üleujutuste ajal. Peaauhinnaks suvine kanuumatk 10-le ja õhtu parvsaunas “Pühamüristus”.

Neljandaks ootab Eesti Rahva Muuseum jätkuvalt teie jäädvustusi 14. aprillil tehtud fotodest kampaanias “Kingi muuseumile päev oma elust!” Tegid sel päeval pilti? Kingi see oma kirjeldusega koos muuseumile ja jäädvusta ennast ajalukku. Auhinnaks 2 sünnipäevapidu muuseumis, kodarraha, muuseumipääsmed ja juubelitrükised.

Nüüd kõik ruttu osalema!

Kingi muuseumile päev oma elust!

Täna, teisipäeval, 14. aprillil haara kogu päevaks kaasa oma foto- või videokaamera ning jäädvusta päev oma elust Eesti Rahva Muuseumi heaks. Fotosait Nagi ja videosait Toru annavad sellesse oma osa, et selles tänuväärses ürituses abiks olla.

Eesti Rahva Muuseum tähistab 14. aprillil oma 100. sünnipäeva. Sellel tähtpäeval kutsume teid fotodes ja videotes jagama Eesti Rahva Muuseumiga ühte päeva oma elust. Kuidas möödus teie elus 14. aprill 2009. aastal? Millised olid teie selle päeva tööd ja toimetamised, mõtted ja elamused? Kas see päev läks teil korda? Kas see oli tavaline või ebatavaline päev? Jäädvusta päeva ülevaadet või kõige olulisemaid detaile päevast ning laadi fotod Nagisse ja videod Torusse. Fotod ja videod lähevad kõik Eesti Rahva Muuseumi varasalvedesse. Kõik see moodustab hetkepildi Eesti inimeste ühest päevast sellisena, nagu järeltulevad põlved võiks seda meenutada.

Eesti Rahva Muuseum on ellu kutsutud sada aastat tagasi selleks, et meil oleks üks koht, kus on hoiul Eesti kultuurivara: esemed, tekstid, fotod ja filmid. Kõik need aitavad kirjeldada ja mäletada Eestimaal elavaid ja elanud inimesi, nende igapäevast elu ja pidupäevi. Nüüd saad ka sina oma fotod, filmid ja lood siitsamast Nagist ja Torust muuseumile saata. Täpsemaid tingimusi ja osalemise kohta saad lugeda siit. Fotode ja videote üleslaadimiseks oleme loonud spetsiaalsed konkursikeskkonnad (kuigi päris konkursiga tegu ei ole):

Kõigi osalejate vahel loosib ERM välja vahvad auhinnad.