3+1 fotokonkurssi korraga

Kevad ja lõunast saabuvad rändlinnud on endaga kaasa toonud fotokonkursside tulva. Nagis on korraga käimas 3+1 uut fotokonkurssi.

“Ma armastan naeratusi püüda” teema on lihtne: otsime fotot parimast naeratusest. Leia naeratav inimene või pane keegi naerma ja tee oma klõps ära. Auhinnaks uus Sony Ericssoni C510 Cyber-shot mobiiltelefon, mille kaameral sisseehitatud Smile Shutter naeratusetundja.

EU domeeni pidupäevamäng “Märka domeeni” annab ülesandeks .eu domeenide ja aadresside leidmise ja jäädvustamise. Auhinnaks reis kaaslasega Brüsselisse!

“Soomaa Viies Aastaaeg” ootab teie jäädvustusi muljetest ja elamustest Soomaa viiendal aastaajal ehk vesisel üleujutuste ajal. Peaauhinnaks suvine kanuumatk 10-le ja õhtu parvsaunas “Pühamüristus”.

Neljandaks ootab Eesti Rahva Muuseum jätkuvalt teie jäädvustusi 14. aprillil tehtud fotodest kampaanias “Kingi muuseumile päev oma elust!” Tegid sel päeval pilti? Kingi see oma kirjeldusega koos muuseumile ja jäädvusta ennast ajalukku. Auhinnaks 2 sünnipäevapidu muuseumis, kodarraha, muuseumipääsmed ja juubelitrükised.

Nüüd kõik ruttu osalema!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *