Nagis nüüd 1 GB kettaruumi tasuta

Head uudised – nüüd anname kõigile Nagis 1 GB kettapinda tasuta. Ka tasuta albumite arvu tõstsime 20 peale. Nii saad ka oma vanad arvutis olevad fotod lihtsalt netti panna, kas teistele vaatamiseks või isiklikuks tagavarakoopiaks.

Nagis on sinu pildid hoitud turvalisemalt kui tavalises koduarvutis. Iga pildi originaalversiooni hoitakse vähemalt 2 serveris kokku koopiatena 3 erineval kõvakettal, seega on välistatud piltide kaotsiminek mõne tehnilise rikke korral. Piltide tagavarakoopiate haldus ning nende säilimine aastateks on online fototeenuse puhul kindlasti üks tähtsamaid asju, mida teenusepakkujalt enne tema valikut küsida. Nagis oleme just turvalisusele ja töökindlusele palju rõhku pannud. Meie soovitus on igal juhul lisaks oma koduarvutile või mõnele lihtsamale fototeenusele kõik fotod ka Nagisse kopeerida. Siis on kindel tunne, et su fotod on kindlas kohas.
Rõõmustavaid uudiseid on Nagil ka neile, kes rohkem kui 1 GB ruumi vajavad. Lähiajal käivitame ka oma tasuliste pakettide tellimise ning hinnad saavad seal olema igati soodsad: 1 GB lisaruumi hinnad algavad vaid 50 kroonist aastas. Lisainfo juba varsti siinsamas. Kes aga juba täna tasulist lisaruumi vajavad, võtke ühendust info@nagi.ee ning saate oma lisagigad juba täna kätte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *