Nagi uuendused - versioon 0.19

Nagi areneb pidevalt ja uusi versioone uute võimaluste ning pisiparandustega tuleb pidevalt. Üritame edaspidi kasutajaid nende uuendustega ka paremini kursis hoida. Siin eile üles läinud versiooni 0.19 tähtsamad muudatused (kõiki pisiparandusi pole ära toodud):

- Lisandusid alamalbumid. Nüüd saad ka igasse albumisse ühe taseme võrra alamalbumeid teha. Nii on mugavam näiteks sama teema albumeid, mis siiski omaette peavad olema, eraldi hoida. Alamalbumi õigused on täiesti iseseisvad ja ei sõltu ülemalbumi õigustest. Kui paned pildi alamalbumisse, siis saab ta alamalbumi õigused. Kui kasutajal on alamalbumi nägemise õigused aga ülemalbumi õiguseid pole, siis seda alamalbumit muud mooodi kui URL’iga kätte ei saa.

- Lisandus kaamerate ja kaameratootjate lehekülg. Ka fotode esilehele lisandusid popimate kaameratootjate ja popimate kaamerate lingid.

- Saad määrata albumi kaanepilti. Selleks mine albumis olles sobivale pildile ja seejärel vajuta paremas ääres pisipiltide kastis nupule “Kaanefoto”.

- Kõik 12 ja 24 GB paketid on nüüd reklaamivaba brausimisega ning ei bänner- ega tekstireklaami neis ei näidata.

- Kõik 6, 12 ja 24 GB paketid on nüüd piiramatu igakuise ja kokku albumite arvuga.

- Piiratud albumite arvuga pakettides saad nende limiidi täissaamisel SMS-iga albumeid juurde tellida: 10 kr 1 album ja 25 kr 3 albumit.

- Mugavamaks on tehtud pildi detailvaate parempoolne pildiriba, pisipildid ei muuda enam nii tihti oma asukohta ja teevad seda vaid eelvaateridade kaupa.

- Veidi muutus fotode esileht, lisandus parimate piltide “Veel” nupp lingiga vastavale lehele.

- Lemmikute lehele lisandusid lingid lemmikinimeste fotode RSS-voole ja lemmikinimeste RSS-voole.

- Sinu kasutaja.nagi.ee lehekülg on nüüd ilusama aadresskujuga.

- Kasutaja statistikas näed oma veebilehel paikneva fotostriimi olemasolul fotostriimi vaatamiste arvu.

- Telli paberfoto ja kogu tellimiste nupurida on kujunduses uue koha ja stiili leidnud.

- Peale pildi kustutamist suunatakse sind järgmisele fotole.
Ei muud, kui head kasutamist - meie asume nüüd jälle uusi võimalusi juurde looma.

5 kommentaari postitusele “Nagi uuendused - versioon 0.19”

 1. toivo ütleb:

  “Kõik 12 ja 24 GB paketid on nüüd reklaamivaba brausimisega ning ei bänner- ega tekstireklaami neis ei näidata.” hmm, aga miks te arvate et need inimesed ei soovi reklaami näha? kas te küsisite? mina ostan paberlehe mõnikord just selleks et reklaami lugeda.

  kui reklaam ühte kohta koondada, kust vajadusel saab seda siis piiluda, oleks täitsa huvitav. lisada nagile kommertstekstiga blogi, kus fotomüüjad saaksid oma kaupu tutvustada?

  mittevajalik info= reklaam

 2. jk ütleb:

  Jah, teeme Nagi üldiselt kasutajate arvamusel ja tagasisidel põhinedes ning paljud aktiivsemad suurkasutajad pigem maksaks selle eest, et rohkem ekraanipinda on töölaual näha ning vähem reklaami all kinni.

  Kui on inimesi, kes sooviksid maksta ja reklaami saada, küll me neile ka eraldi paketi või seadete võimaluse teeme või eraldi tasu eest reklaami neile kohale toimetame :)

 3. T ütleb:

  Küll ma otsisin linki nagi lehel sellele lehele (http://nagi.ee/cameras/).
  No ja ei leia. :)

 4. jk ütleb:

  Küll tulevad ka vajalikud lingid, kui vastav lehekülg esile tõstmist väärt on. Hetkel on seal arendamist veel palju. Hetkel see osa veel täiesti beeta staadiumis.

 5. w ütleb:

  kas selline võimalus ka nagisse tekkimas on, et albumis piltide thumbnailide juurde tekiks märge, kas antud pildid on kommentaare, või mitte?

Kirjuta vastus