Foto mobiilitaustaks – Nagi uuendused v.0.20

Tänasest on kasutuses Nagi versioon 0.20.

Suurimaks uuenduseks on võimalus fotosid enda mobiili taustapildiks tellida. Igast fotost üleval paremal leiate lingi “Tee mobiilitaustaks”. Edasi saad valida oma mobiili tootja ja mudeli, seejärel fotolt just selle koha, mida taustapildiks tahad. Siniste nurkadega kasti saab nii liigutada kui ka nurkadest valitud ala suurust muuta. Seejärel saadad 10-kroonise SMS’i vastava koodiga lehel antud numbrile. Vastussõnumiga saad lingi, millega on võimalik taustapilt endale mobiili tõmmata. Naks ja valmis.

Uue versiooniga muutus ka popimate piltide osa käitumine. Link “Täna” tähendab seal nüüd tänaseid uusi pilte ja nende populaarsust. Samamoodi tähendavad eile, nädal, kuu vms eilseid, nädala, kuu vms uusi pilte. Nüüd ei pea päevast päeva vanu poppe pilte vahtima, vaid näeb, mida uutest asjadest põnevaimaks peetakse. Populaarsus muide ei tähenda Nagis vaid vaadatavust, vaid hoopis keerukamat salajast valemit, üritamaks just sulle huvitavad asjad sinuni tuua.

Oma tuttavate lehe alt paremast nurgast leiad nüüd tuttavate uute avalike fotode RSS’i. Märksõna on siin “avalike,” sest kuna RSS mingeid turvamehhanisme ei oma, ei saa seal ka vaatajat kontrollida. Seetõttu näedki vaid teiste avalikke fotosid, mitte aga kõiki nende üles pandud pilte. Seega on soovitav ikkagi Nagis vaatamas käia, mida uut sõbrad just sulle nähtavaks on teinud.

Ülejäänud v.0.20 muudatused olid pigem kosmeetilised pisiparandused ja -muudatused.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *