Moonfish Media investeeris 1,5 miljonit krooni fototeenusesse Nagi

Seekord üks ametlikumas vormis teade:

PRESSITEADE

Moonfish Media investeeris 1,5 miljonit krooni fototeenusesse Nagi

Tallinn, 7. märts 2007 – Vastavalt sõlmitud lepingule investeeris internetimeedia ettevõte Moonfish Meedia 1,5 miljonit krooni fotoportaali Nagi.ee omavasse firmasse Nagi OÜ, omandades ettevõttes 20% osaluse. Ettevõte kasutab saadud finantseeringut eelkõige uute teenuste loomiseks, organisatsiooni kasvatamiseks ning turunduseks.

Nagi haldab tänasel hetkel foto- ja suhtlusteenust Nagi.ee, mis on 6 kuuga tõusnud Eesti enamkülastatavate veebisaitide TOP 40 hulka, omades ligikaudu 20 tuhat unikaalset vaatajat nädalas. Nagi pakub kõigile soovijatele 1 GB tasuta kettaruumi oma digipiltide hoidmiseks, nende sõprade ja tuttavatega jagamiseks, kommenteerimiseks, paberpiltide tellimiseks ning kasutajate omavaheliseks suhtluseks. Poole aastaga on Nagisse riputatud 0,5 miljonit fotot, teenusel on üle 6000 registreeritud kasutaja. Erinevalt paljudest teistest fototeenustest on Nagi suunatud veidi vanemale ja kvaliteetfotole suunatud kasutajale, mida ilmestab ka Nagi tunnuslause „Hea foto kodu“. 32% teenuse kasutajatest kuulub vanusegruppi 25-35 aastat, 30% vanuserühma 18-24 aastat.

Fototeenus on esimene Nagi poolt pakutavatest netiteenustest, tulevikus on ettevõttel plaane mitmete teiste internetimeedia projektide osas.

“Antud investeering on märgiks Nagi lapseeast noorukiikka jõudmisest, vundament on loodud, kuid palju on veel teha,” kommenteeris Nagi kaasasutaja Jüri Kaljundi. “Valisime võimalike investorite hulgast Moonfish Media, kes on suurte traditsionaalsete meediafirmade kõrval ainus tõsiselt võetav ja äriliselt edukas laiema internetiteenuste grupi haldaja, omades häid kogemusi ka mujal Baltimaades. Usun, et suudame ühtse tiimina käsikäes palju ära teha, kindlasti pole tegu passiivse ühepoolse investeeringuga.”

“Tegime investeeringu eelkõige Nagi tiimi, kes on ennast aastatega tõestanud edukate veebilahenduste ning internetiäride käivitajatena,” lausus Moonfish Media juhatuse esimees Raivo Hein. “Usume, et Nagi meeskond saab tulevikus olema edukas ka muude netilahenduste, mitte vaid fototeenusega. Samuti näeme mitmeid koostöövõimalusi Moonfish Media teiste veebikeskkondadega.”

Nagi omanikeks ja kaasasutajateks on 4 Eesti eraisikut. Ettevõte loodi 2006. aasta kevadel, sama aasta augusti lõpus käivitati foto- ja suhtlusteenus Nagi.ee.

Moonfish Media grupp omab Kinnisvaraweb Kv.ee’d Eestis, Edomus.lt ja Aruodas.lt Leedus, oksjonilehte Osta.ee ning kuulutusteotsingut Hydra.ee. Moonfish Media omanike ringi kuulub Gild Bankers (endine LHV Financial Advisory Services) ja CV Keskuse omanikud. Grupi eelmise aasta auditeerimata käibeks kujunes üle 10 miljoni krooni, kasumiks on sellest esialgsetel andmetel 3 miljonit krooni.

Lisainfo:

Jüri Kaljundi
kaasasutaja
Nagi
E-post/MSN: jk@kaljundi.com
GSM: +372-5015252
Skype: jkaljundi

Raivo Hein
juhatuse esimees
Moonfish Media
E-post: raivo.hein@cvkeskus.ee
GSM: +372-5020039

One thought on “Moonfish Media investeeris 1,5 miljonit krooni fototeenusesse Nagi”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *