Paberpiltide tellimine käivitatud

Alates tänasest toimib ka paberpiltide tellimine Nagist Filmari ja Photopointi esinduste kaudu. Nädala jooksul lisandub veel mitmeid fotofirmasid. Lisainfot formaatide ja hindade kohta on paberpiltide infolehel. Hinnad on samad kui otse tellides.

Nagisse üles pandud piltide tellimiseks mine esimesele fotole, mida tahad paberile saada, ning vajuta “Telli paberfoto”. Vali esmalt fotofirma ja piltide kättesaamise asukoht. Fotode suurust ja lõiget saad hiljem iga pildi puhul eraldi muuta.

Digipilt ja paber pole alati sama formaadi või külgede suhtega. Mahuta tähendab siis, et paberi paremale ja vasakule serva võivad jääda valged ääred. Lõika tähendab, et valgeid ääri ei jää, küll aga võidakse foto ülemine ja alumine äär ära lõigata. Kõige parem on seega, kui su pildi formaat langeb kokku paberi formaadiga. Sel juhul lõika/mahuta valikuid ei kuvatagi.
Samamoodi saad ülejäänud pildid tellimusse lisada. Kui kõik valmis, võta ülevalt paremalt menüüst “Tellimus”. Seal saad suurused ja kogu tellimuse hinna veelkord üle vaadata. Järgneb paar kinnitusekraani sinu kontaktandmete kontrolliga ning seejärel saad kinnitatud tellimuse Hansapanga või SEB Eesti Ühispanga internetipangas ära maksta. Alles peale makset edastatakse tellimus fotofirmasse.

Hetkel on puudu ilus kujundatud pangast tagasipöördumise lehekülg, aga ära ehmata valge lehe peale, see tähendabki, et kõik läks hästi. Lähiajal lisandub ka “Minu tellimused” leht, kust oma juba esitatud ja makstud tellimusi saad vaadata.
Mina panin igatahes oma esimesed paberfotode tellimused üle aastate teele ning kavatsen lähipäevil veel tõsiselt koduarvutis kaevata, et ka vanu pilte paberile lasta. Nüüd on see ju mugavast mugavam.

Head paberpiltide imetlemist!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *